Fixtures – Golf Croquet

HANDICAP LEAGUE (NORTH)HANDICAP LEAGUE (CENTRAL NORTH)HANDICAP LEAGUE (CENTRAL SOUTH)HANDICAP LEAGUE (SOUTH EAST)HANDICAP LEAGUE (SOUTH WEST)LEVEL PLAY (NORTH)LEVEL PLAY (SOUTH)HIGH HANDICAP (NORTH)HIGH HANDICAP (CENTRAL)HIGH HANDICAP (SOUTH)Play-Offs and Finals
Friday 27th April Swindon  V Cheltenham 10-10
Thursday 3rd May Broadwas  V Worcester Norton 10 1/2 - 9 1/2
Thursday 3rd May Bath North  V Cheltenham 11 1/2 - 8 1/2
Tuesday 15th May Worcester Norton  V Swindon 11 - 9
Sunday 20th May Broadwas  V Dyffryn 12 1/2 - 7 1/2
Thursday 24th May Cheltenham  V Worcester Norton 10 1/2 - 9 1/2
Thursday 31st May Weston Super Mare North  V Swindon 7 - 13
Thursday 31st May Cheltenham  V Beckford 11 - 9
Tuesday 5th June Worcester Norton  V Weston Super Mare North 13 - 7
Sunday 10th June Beckford  V Broadwas 11 1/2 - 8 1/2
Thursday 14th June Dyffryn  V Worcester Norton 9 - 11
Monday 18th June Swindon  V Beckford 17 - 3
Thursday 21st June Broadwas  V Cheltenham
Thursday 28th June Dyffryn  V Bath North
Saturday 30th June Swindon  V Broadwas
Monday 2nd July Cheltenham  V Dyffryn
Sunday 8th July Weston Super Mare North  V Bath North
Sunday 8th July Beckford  V Dyffryn
Thursday 19th July Weston Super Mare North  V Cheltenham
Thursday 19th July Broadwas  V Bath North
Tuesday 24th July Worcester Norton  V Beckford
Monday 30th July Bath North V Worcester Norton
Monday 30th July Beckford V Weston Super Mare North
Friday 3rd August Bath North  V Swindon
Saturday 4th August Dyffryn  V Weston Super Mare North
Thursday 9th August Weston Super Mare North  V Broadwas
Sunday 12th August Dyffryn  V Swindon
Monday 13th August Bath North  V Beckford

Sunday 22nd April Bristol Kington Langley 9 1/2 - 10 1/2
Saturday 28th April Camerton and Peasedown Central Nth  V Nailsea Central North 13 - 7
Saturday 28th April Abbey  V Bristol 10 1/2 - 9 1/2
Saturday 12th May Abbey  V Kington Langley 13 - 7
Tuesday 22nd May Camerton and Peasedown Central Nth  V Bristol 10 - 10
Wednesday 6th June Weston Super Mare Central North  V Nailsea Central North 12 - 8
Saturday 9th June Camerton and Peasedown Central Nth  V Abbey 12 - 8
Saturday 9th June Weston Super Mare Central North  V Bath Central North 8 - 12
Friday 22nd June Bath Central North  V Camerton and Peasedown Central Nth
Tuesday 26th June Nailsea Central North  V Bristol
Thursday 5th July Bristol  V Bath Central North
Sunday 15th July Bath Central North  V Abbey
Saturday 21st July Kington Langley  V Camerton and Peasedown Central Nth
Monday 23rd July Bristol  V Weston Super Mare Central North
Monday 23rd July Bath Central North  V Nailsea Central North
Saturday 28th July Abbey  V Weston Super Mare Central North
Sunday 29th July Nailsea Central North  V Kington Langley
Sunday 5th August Kington Langley  V Weston Super Mare Central North
Sunday 12th August Kington Langley  V Bath Central North
Sunday 19th August Weston Super Mare Central North  V Camerton and Peasedown Central Nth
Sunday 19th August Nailsea Central North  V Abbey

Friday 27th April Camerton and Peasedown Central Sth  V Taunton Deane 5 1/2 - 14 1/2
Friday 4th May East Dorset Central South  V Camerton and Peasedown Central Sth 14 1/2 - 5 1/2
Sunday 20th May Camerton and Peasedown Central Sth  V Nailsea Central South 12 1/2 - 7 1/2
Friday 25th May Taunton Deane  V Weston Super Mare Central South 10 - 10
Tuesday 29th May Camerton and Peasedown Central Sth  V Weston Super Mare Central South 11 1/2 - 8 1/2
Sunday 10th June East Dorset Central South  V Taunton Deane 11 - 9
Tuesday 26th June Dowlish Wake Central South  V East Dorset Central South P - P
Sunday 8th July Nailsea Central South  V East Dorset Central South
Tuesday 17th July Dowlish Wake Central South  V Camerton and Peasedown Central Sth
Sunday 29th July Nailsea Central South  V Dowlish Wake Central South
Sunday 29th July Weston Super Mare Central South  V East Dorset Central South
Friday 10th August Taunton Deane V Dowlish Wake Central South
Sunday 12th August Weston Super Mare Central South V Nailsea Central South
Wednesday 15th Aug Dowlish Wake Central South V Weston Super Mare Central South
Tuesday 21st August Nailsea Central South V Taunton Deane

Monday 14th May Budleigh Salterton South East  V Nailsea South East
Tuesday 15th May Kingston Maurward  V Sidmouth South East 12 1/2 - 7 1/2
Thursday 24th May Sidmouth South East  V Nailsea South East 12 - 8
Thursday 24th May Swanage  V Budleigh Salterton South East 13 1/2 - 6 1/2
Wednesday 30th May Budleigh Salterton South East  V Kingston Maurward 12 1/2 - 7 1/2
Friday 1st June East Dorset South East  V Nailsea South East 11 1/2 - 8 1/2
Tuesday 5th June Kingston Maurward  V East Dorset South East 12 1/2 - 7 1/2
Thursday 14th June Sidmouth South East V Budleigh Salterton South East 9 1/2 - 10 1/2
Sunday 17th June East Dorset South East  V Swanage 11 1/2 - 8 1/2
Wednesday 27th June Dowlish Wake South East  V Swanage
Tuesday 3rd July Sidmouth South East  V East Dorset South East
Tuesday 3rd July Nailsea South East  V Kingston Maurward
Thursday 5th July Swanage V Sidmouth South East
Sunday 8th July Nailsea South East  V Swanage
Friday 13th July Dowlish Wake South East  V East Dorset South East
Thursday 19th July Swanage  V Kingston Maurward
Friday 27th July Kingston Maurward  V Dowlish Wake South East
Friday 3rd August Dowlish Wake South East  V Sidmouth South East
Saturday 4th August East Dorset South East  V Budleigh Salterton South East
Tuesday 7th August Nailsea South East  V Dowlish Wake South East
Friday 17th August Budleigh Salterton South East  V Dowlish Wake South East

Friday 27th April Exeter  V Plymouth P - P
Thursday 10th May Sidmouth South West  V Barnstaple 11 - 9
Friday 11th May Budleigh Salterton South West  V Plymouth 14 - 6
Monday 14th May St Agnes  V Sidmouth South West 14 1/2 - 5 1/2
Friday 25th May Cornwall Rosevear  V Cornwall Porthpean 10 1/2 - 9 1/2
Friday 25th May Plymouth  V Sidmouth South West 14 1/2 - 5 1/2
Thursday 31st May Barnstaple  V Budleigh Salterton South West 6 - 14
Friday 1st June Cornwall Rosevear  V Sidmouth South West 10 - 10
Tuesday 5th June Exeter  V Cornwall Porthpean 12 1/2 - 7 1/2
Friday 8th June Plymouth  V Barnstaple 12 - 8
Sunday 10th June Budleigh Salterton South West  V St Agnes 14 - 6
Monday 11th June Barnstaple  V Cornwall Rosevear 7 - 13
Friday 15th June St Agnes  V Plymouth 13 - 7
Thursday 21st June Barnstaple  V Exeter 11 - 9
Friday 22nd June Cornwall Porthpean  V Plymouth
Sunday 1st July St Agnes  V Barnstaple
Tuesday 10th July Budleigh Salterton South West  V Cornwall Rosevear
Tuesday 10th July Exeter  V St Agnes
Friday 13th July Cornwall Porthpean  V Barnstaple
Tuesday 17th July Cornwall Rosevear  V Exeter
Thursday 19th July Sidmouth South West V Cornwall Porthpean
Tuesday 24th July Sidmouth South West V Exeter
Tuesday 24th July Cornwall Porthpean V Budleigh Salterton South West
Monday 30th July St Agnes V Cornwall Rosevear
Thursday 2nd August Exeter V Budleigh Salterton South West
Friday 3rd August Plymouth V Cornwall Rosevear
Friday 10th August Cornwall Porthpean V St Agnes
Wednesday 15th Aug Budleigh Salterton South West V Sidmouth South West

Thursday 19th April Cheltenham V Bristol 7 - 13
Saturday 21st April Bath V Nailsea 6 1/2 - 13 1/2
Tuesday 15th May Camerton and Peasedown V Cheltenham P -P
Sunday 20th May Bath V Dyffryn 11 - 9
Sunday 27th May Weston Super Mare V Nailsea 7 - 13
Friday 1st June Bristol V Weston Super Mare 16 - 4
Sunday 3rd June Bath V Camerton and Peasedown 9 - 11
Thursday 7th June Dyffryn V Cheltenham 9 1/2 - 10 1/2
Thursday 14th June Cheltenham V Weston Super Mare
Saturday 16th June Dyffryn V Bristol 9 - 11
Sunday 17th June Nailsea V Bristol
Friday 29th June Camerton and Peasedown V Weston Super Mare
Saturday 30th June                at Dyffryn Nailsea V Dyffryn
Sunday 1st July Cheltenham V Bath
Sunday 15th July Weston Super Mare V Dyffryn
Sunday 22nd July Weston Super Mare V Bath
Sunday 22nd July Bristol V Camerton and Peasedown
Saturday 4th August Bristol V Bath
Sunday 5th August Dyffryn V Camerton and Peasedown
Saturday 11th August Camerton and Peasedown V Nailsea
Saturday 18th August Nailsea V Cheltenham

Tuesday 24th April Sidmouth V Exeter 7 - 13
Wednesday 25th April East Dorset V Taunton Deane 8 - 12
Tuesday 1st May Sidmouth V Kingston Maurward 4 - 16
Sunday 6th May East Dorset V Budleigh Salterton 11 - 9
Tuesday 22nd May Exeter V Kingston Maurward 9 1/2 - 10 1/2
Wednesday 30th May Taunton Deane V Exeter 14 - 6
Friday 8th June Cornwall V Exeter 14 - 6
Tuesday 12th June Kingston Maurward V Swanage 11 - 8
Tuesday 19th June Kingston Maurward V Cornwall 12 - 8
Sunday 24th June Budleigh Salterton V Swanage
Tuesday 26th June Exeter V Swanage
Wednesday 27th June Taunton Deane V Cornwall
Tuesday 3rd July Budleigh Salterton V Cornwall
Thursday 5th July Kingston Maurward V Budleigh Salterton
Friday 6th July East Dorset V Sidmouth
Tuesday 10th July Kingston Maurward V East Dorset
Wednesday 11th July Taunton Deane V Budleigh Salterton
Thursday 12th July Swanage V East Dorset
Friday 20th July East Dorset V Exeter
Friday 20th July Cornwall V Sidmouth
Friday 27th July Exeter V Budleigh Salterton
Tuesday 31st July Sidmouth V Taunton Deane
Monday 6th August Cornwall V East Dorset
Monday 6th August Taunton Deane V Kingston Maurward
Thursday 9th August Swanage V Cornwall
Saturday 11th August Sidmouth V Swanage
Thursday 16th August Swanage V Taunton Deane
Sunday 19th August Budleigh Salterton V Sidmouth

 Friday 11th May            at Swindon Kington Langley  V Swindon 5 - 15
Friday 18th May Swindon  V Cheltenham 11 1/2 - 8 1/2
Tuesday 5th June Cheltenham  V Kington Langley 15 - 5
Wednesday 13th June Llandaff V Broadwas 12 - 8
Monday 25th June Swindon V Llandaff
Tuesday 26th June Cheltenham  V Llandaff
Thursday 12th July Broadwas V Cheltenham
Wednesday 25th July Broadwas V Swindon
Friday 27th July Llandaff V Kington Langley
Saturday 11th August Kington Langley V Broadwas

Tuesday 8th May Camerton and Peasedown V Bath 11 1/2 - 8 1/2
Friday 18th May Camerton and Peasedown V Weston Super Mare Central 7 1/2 - 12 1/2
Sunday 10th June Bath V Camerton and Peasedown 11 - 9
Tuesday 12th June Dowlish Wake V Weston Super Mare Central
Sunday 17th June Weston Super Mare Central V Camerton and Peasedown 10 - 10
Sunday 24th June Bath V Weston Super Mare Central
Saturday 30th June Weston Super Mare Central V Dowlish Wake
Wednesday 4th July Weston Super Mare Central V Bath
Tuesday 10th July Camerton and Peasedown V Dowlish Wake
Thursday 26th July Bath V Dowlish Wake
Friday 10th August Dowlish Wake V Camerton and Peasedown
Sunday 19th August Dowlish Wake V Bath

Tuesday 29th May Exeter V Budleigh Salterton 8 - 12
Friday 8th June Taunton Deane V St Agnes 11 - 9
Thursday 14th June Weston Super Mare V Exeter
Friday 29th June Taunton Deane V Exeter
Monday 2nd July Budleigh Salterton V Weston Super Mare
Tuesday 3rd July Exeter V St Agnes
Tuesday 10th July St Agnes V Budleigh Salterton
Wednesday 18th July Weston Super Mare V Taunton Deane
Sunday 22nd July St Agnes V Weston Super Mare
Thursday 26th July Budleigh Salterton V Taunton Deane

DATE VENUE MATCH HOME AWAY
HANDICAP LEAGUE QUARTER FINAL South West Central South
HANDICAP LEAGUE SEMI FINAL A South East Quarter Final winners
HANDICAP LEAGUE SEMI FINAL B Central North
Sunday 30th September Nailsea  HANDICAP LEAGUE FINAL
Saturday 15th September East Dorset LEVEL PLAY LEAGUE FINAL North South
HIGH HANDICAP LEAGUE PLAY-OFF Central South
Sunday 23rd September Bath HIGH HANDICAP LEAGUE FINAL North Play-off Winners