Fixtures – Association Croquet

FEDERATION LEAGUE (NORTH)FEDERATION LEAGUE (CENTRAL)FEDERATION LEAGUE (SOUTH)INTERMEDIATE LEAGUE (NORTH)INTERMEDIATE LEAGUE (CENTRAL)INTERMEDIATE LEAGUE (SOUTH)“B” LEAGUE (NORTH)“B” LEAGUE (CENTRAL)“B” LEAGUE (SOUTH)PARKSTONE TROPHY (Division 1)PARKSTONE TROPHY (Division 1)PARKSTONE TROPHY (Division 3 North)PARKSTONE TROPHY (Division 3 South)Play-Offs and Finals
Saturday 21st April              at Swindon Kington Langley  V Swindon 2 - 5
Sunday 22nd April Bath North  V Dyffryn 1 - 4
Friday 4th May Swindon  V Cheltenham 3 - 2
Thursday 10th May Cheltenham  V Broadwas 5 - 2
Wednesday 30th May Broadwas  V Bath North 5 - 2
Saturday 2nd June Swindon  V Dyffryn 0 - 5
Monday 11th June Worcester Norton V Cheltenham 4 - 3
Saturday 16th June Cheltenham  V Kington Langley 3 - 4
Friday 22nd June Cheltenham  V Bath North 6 - 1
Thursday 28th June Broadwas V Dyffryn 3 - 2
Tuesday 3rd July Worcester Norton  V Swindon 5 - 2
Friday 6th July Broadwas  V Worcester Norton 5 - 2
Sunday 8th July Kington Langley  V Bath North 5 - 2
Sunday 8th July Dyffryn  V Cheltenham 3 - 2
Saturday 14th July Worcester Norton  V Kington Langley 0 - 3 w/o
Sunday 22nd July Swindon  V Broadwas 2 - 3
Saturday 28th July Bath North  V Worcester Norton 3 - 0 w/o
Saturday 11th August Dyffryn  V Worcester Norton 3 - 2
Saturday 11th August Bath North  V Swindon 5 - 0
Sunday 26th August Kington Langley V Broadwas
Sunday 9th September Dyffryn V Kington Langley

Saturday 12th May Kingston Maurward  V Nailsea Central 2 - 3
Sunday 20th May Weston Super Mare  V East Dorset 6 - 1
Wednesday 23rd May Camerton and Peasedown  V Weston Super Mare 3 - 2
Tuesday 12th June Bath Central V Weston Super Mare 3 - 2
Sunday 17th June Camerton and Peasedown  V Bath Central 1 - 4
Saturday 23rd June Kingston Maurward  V Weston Super Mare 3 - 2
Sunday 1st July Nailsea Central  V Camerton and Peasedown 3 - 2
Tuesday 3rd July Bristol V Camerton and Peasedown 3 - 2
Saturday 7th July Kingston Maurward  V Bath Central 3 - 2
Saturday 14th July Nailsea Central  V East Dorset 5 - 2
Saturday 21st July Weston Super Mare  V Bristol 5 - 2
Sunday 22nd July Bath Central  V East Dorset 2 - 3
Wednesday 25th July Weston Super Mare  V Nailsea Central 3 - 4
Wednesday 25th July Camerton and Peasedown  V Kingston Maurward 2 - 3
Thursday 2nd August Bristol  V Kingston Maurward 4 - 3
Friday 3rd August East Dorset  V Camerton and Peasedown 2 - 5
Sunday 5th August Bath Central  V Nailsea Central 1 - 4
Saturday 11th August East Dorset V Bristol 6 - 1
Sunday 12th  August East Dorset  V Kingston Maurward 3 - 4
Friday 24th August Bristol V Bath Central
Thursday 30th August Nailsea Central V Bristol
Saturday 28th April Exeter  V Nailsea South 4 - 3
Thursday 10th May Budleigh Salterton  V Lym Valley 4 - 3
Friday 18th May Exeter  V Budleigh Salterton 3 - 2
Saturday 19th May Sidmouth  V Lym Valley 6 - 1
Tuesday 29th May Cornwall  V Budleigh Salterton 6 - 1
Saturday 2nd June Exeter  V Sidmouth 5 - 0
Saturday 2nd June Taunton Deane  V Lym Valley 7 - 0
Monday 4th June Cornwall  V Nailsea South 3 - 4
Thursday 14th June Lym Valley  V Nailsea South 4 - 3
Friday 15th June Cornwall V Exeter 3 - 4
Tuesday 19th June Sidmouth  V Taunton Deane 2 - 5
Sunday 24th June Sidmouth  V Cornwall 3 - 2
Thursday 28th June Lym Valley  V Exeter 2 - 3
Monday 2nd July Taunton Deane  V Exeter 3 - 2
Thursday 5th July Lym Valley  V Cornwall 3 - 0 wo
Thursday 12th July Nailsea South  V Sidmouth
Monday 16th July Taunton Deane  V Cornwall 4 - 1
Thursday 26th July
at Budleigh Salterton
Nailsea South V Budleigh Salterton 3 - 4
Saturday 28th July Budleigh Salterton  V Taunton Deane 4 - 3
Friday 3rd August Budleigh Salterton V Sidmouth 6 - 1
Sunday 5th August Nailsea South V Taunton Deane 1 - 6

Sunday 29th April Swindon  V Kington Langley 1 - 4
Tuesday 19th June Worcester Norton  V Kington Langley 3 - 4
Saturday 30th June The Bears  V Worcester Norton 5 - 0 w/o
Sunday 8th July The Bears  V Swindon 4 - 1
Tuesday 10th July Nailsea North  V Worcester Norton 3 - 0 w/o
Sunday 15th July Kington Langley  V The Bears 2 - 3
Friday 20th July Swindon  V Worcester Norton 3 - 0 w/o
Saturday 21st July The Bears V Nailsea North 5 - 0
Saturday 28th July Nailsea North V Kington Langley 1 - 6
Saturday 4th August Swindon V Nailsea North 2 - 3

Thursday 10th May Bristol  V East Dorset 2 - 3
Saturday 19th May Bath  V Nailsea Central 1 - 6
Sunday 17th June

at E Dorset

Nailsea Central  V East Dorset 2 - 5
Saturday 30th June Nailsea Central  V Bristol 6 - 1
Saturday 30th June East Dorset  V Bath 3 - 2
Friday 6th July Bristol V Kingston Maurward 5 - 0
Friday 13th July East Dorset  V Weston Super Mare Central 5 - 0
Wednesday 18th July Bath  V Weston Super Mare Central 2 - 3
Saturday 21st July East Dorset  V Kingston Maurward 2 - 3
Tuesday 24th July Weston Super Mare Central  V Bristol 5 - 2
Tuesday 31st July Kingston Maurward  V Bath 3 - 0 w/o
Saturday 11th August Kingston Maurward  V Nailsea Central
Monday 13th August Weston Super Mare Central V Kingston Maurward 5 - 0
Tuesday 14th August Bristol  V Bath 5 - 2
Saturday 18th August Nailsea Central  V Weston Super Mare Central

Tuesday 8th May Budleigh Salterton   V Sidmouth 4 - 3
Wednesday 9th May Exeter  V Taunton Deane 2 - 3
Tuesday 22nd May Sidmouth  V Taunton Deane 2 - 3
Wednesday 23rd May Exeter  V Lym Valley 2 - 3
Thursday 7th June Lym Valley  V Taunton Deane 2 - 3
Thursday 7th June Budleigh Salterton  V Weston Super Mare South 3 - 4
Tuesday 12th June Cornwall  V Budleigh Salterton P - P
Wednesday 13th June Taunton Deane  V Weston Super Mare South 5 - 0
Monday 18th June Cornwall  V Weston Super Mare South 2 - 5
Wednesday 20th June Weston Super Mare South  V Sidmouth 5 - 2
Friday 22nd June Weston Super Mare South  V Exeter 3 - 0 w/o
Wednesday 27th June Exeter  V Budleigh Salterton 5 - 0
Friday 6th July Cornwall  V Exeter 3 - 0 w/o
Thursday 12th July Sidmouth  V Exeter 3 - 0 w/o
Monday 23rd July Budleigh Salterton  V Lym Valley P - P
Monday 23rd July Taunton Deane  V Cornwall 5 - 0
Sunday 29th July Sidmouth  V Cornwall P - P
Wednesday 1st August Weston Super Mare South  V Lym Valley 4 - 3
Thursday 2nd August Lym Valley  V Cornwall 2 - 3
Thursday 9th August Lym Valley  V Sidmouth 4 - 3
Tuesday 14th August Taunton Deane  V Budleigh Salterton 5 - 0

Tuesday 22nd May Cheltenham V Bath 5 - 2
Friday 8th June Llandaff V Cheltenham 2 - 3
Saturday 9th June Bath V Kington Langley 5 - 0
Saturday 16th June Cheltenham V Kington Langley 4 - 1
Wednesday 27th June Weston Super Mare North V The Bears 5 - 0
Saturday 30th June Kington Langley V Llandaff 2 - 3
Saturday 7th July Kington Langley V Weston Super Mare North 1 - 4
Saturday 7th July The Bears V Bath 0 - 5
Monday 9th July Llandaff V Weston Super Mare North 0 - 6
Saturday 14th July Kington Langley V The Bears 3 - 2
Friday 20th July The Bears V Cheltenham 4 - 3
Wednesday 25th July Bath V Llandaff 3 - 2
Friday 3rd August The Bears V Llandaff 3 - 2
Weston Super Mare North Bath V Weston Super Mare North 2 - 5
Friday 17th August Weston Super Mare North V Cheltenham

Friday 11th May Camerton and Peasedown V Kingston Maurward 4 - 3
Thursday 17th May Bristol V Lym Valley 5 - 2
Thursday 31st May Lym Valley V East Dorset 1 - 4
Thursday 7th June Kingston Maurward V Bristol 5 - 2
Saturday 16th June East Dorset V Camerton and Peasedown 4 - 1
Thursday 21st June Lym Valley V Weston Super Mare Central 1 - 4
Tuesday 26th June Kingston Maurward V Weston Super Mare Central 3 - 2
Friday 29th June East Dorset V Kingston Maurward 3 - 2
Friday 6th July Weston Super Mare Central V Camerton and Peasedown 6 - 1
Thursday 12th July Kingston Maurward V Lym Valley 4 - 1
Friday 13th July Camerton and Peasedown V Bristol 1 - 6
Thursday 26th July Bristol V East Dorset 2 - 3
Friday 27th July Camerton and Peasedown V Lym Valley 3 - 2
Friday 10th August Weston Super Mare Central V East Dorset 2 - 3
Saturday 11th August Weston Super Mare Central V Bristol 3 - 2

Friday 4th May Wellington V Sidmouth 3 - 2
Monday 28th May Budleigh Salterton V Wellington 4 - 1
Friday 8th June Wellington V Exeter 5 - 0
Wednesday 20th June Exeter V Cornwall 4 - 3
Sunday 1st July Sidmouth V Cornwall 1 - 1 Abandoned
Result Stands
Wednesday 11th July Exeter V Budleigh Salterton 4 - 1
Wednesday 18th July Exeter V Sidmouth 2 - 5
Thursday 2nd August Sidmouth V Budleigh Salterton 4 - 1
Tuesday 7th August Cornwall V Budleigh Salterton
Monday 13th August Cornwall V Wellington 2 - 3

Saturday 21st April Cheltenham V East Dorset 3 - 4
Saturday 12th May        at Cheltenham Dyffryn V Cheltenham 1 - 6
Sunday 1st July East Dorset V Nailsea 1 - 3
Sunday 29th July Bristol V Dyffryn 5 - 0
Sunday 5th August East Dorset V Dyffryn 3 - 0 wo
Saturday 18th August Nailsea V Cheltenham 5 - 4
Sunday 19th August      at Nailsea Dyffryn V Nailsea
Saturday 1st September Cheltenham V Bristol
Sunday 2nd September Bristol V East Dorset
Sunday 16th September Nailsea V Bristol
Sunday 29th April Bath  V Nailsea 2nds 3 - 2
Saturday 12th May Budleigh Salterton  V Bath 0 - 5
Tuesday 22nd May Budleigh Salterton  V Nailsea 2nds 2 - 3
Wednesday 6th June Budleigh Salterton  V Taunton Deane 2 - 5
Saturday 14th July
at Bath
Nailsea 2nds  V Bath 2 - 3
Wednesday 25th July Taunton Deane  V Budleigh Salterton 5 - 2
Sunday 12th August Bath  V Budleigh Salterton 4 - 3
Thursday 16th August Nailsea 2nds  V Budleigh Salterton 2 - 3
Thursday 23rd August Nailsea 2nds  V Taunton Deane
Tuesday 28th August Taunton Deane  V Nailsea 2nds
Saturday 1st September Taunton Deane  V Bath
Sunday 2nd September Bath V Taunton Deane

Thursday 26th April Bristol A  V Bristol B 7 - 0
Tuesday 15th May Bristol B  V Bristol A 1 - 6
Thursday 24th May Bristol A  V Cheltenham 2nds 6 - 1
Wednesday 30th May The Bears  V Cheltenham 2nds 2 - 3
Tuesday 12th June Cheltenham 2nds  V Bristol B 4 - 3
Sunday 17th June Bristol B  V The Bears 3 - 4
Monday 25th June Cheltenham 2nds  V The Bears 4 - 1
Sunday 1st July Bristol A  V The Bears 5 - 2
Tuesday 10th July Bristol B  V Cheltenham 2nds 4 - 3
Wednesday 12th July Cheltenham 2nds V Bristol A 3 - 4
Saturday 28th July The Bears  V Bristol B P - P
Monday 30th July The Bears  V Bristol A P - P

Thursday 26th April Sidmouth A  V Sidmouth B 7 - 0
Tuesday 8th May Sidmouth B  V Sidmouth A 2 - 5
Saturday 26th May Sidmouth B  V Nailsea 3rds 5 - 2
Thursday 31st May Sidmouth A  V Nailsea 3rds 5 - 2
Thursday 5th July Nailsea 3rds  V Sidmouth A 4 - 3
Saturday 28th July Nailsea 3rds  V Sidmouth B 7 - 0

DATE VENUE MATCH HOME AWAY
FEDERATION LEAGUE PLAY-OFF Nailsea Central Taunton Deane
Saturday 29th September Cheltenham FEDERATION LEAGUE FINAL North P/off winners
Monday 10th September INTERMEDIATE LEAGUE PLAY-OFF Taunton Deane East Dorset
Sunday 30th September Budleigh Salterton INTERMEDIATE LEAGUE FINAL The Bears P/off winners
B-LEAGUE PLAY-OFF North East Dorset
Saturday 29th September Camerton and Peasedown B-LEAGUE FINAL Wellington P/off winners
PARKSTONE PROMOTION PLAY-OFF A Winner of Division 2 Dyffryn
PARKSTONE PROMOTION PLAY-OFF B Winner of Division 3 p/off Budleigh Salterton
Sunday 16th September Taunton Deane PARKSTONE DIVISION 3 PLAY-OFF Sidmouth A Bristol A